Python vývojář pro Analytics tým

Lokalita

Italská 67, 120 00 Vinohrady

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Hledáme Python vývojáře, který by se přidal do našeho mezinárodního Analytics týmu. Zajímá tě, jak lze Python využít na složitých projektech různého ražení? Pak hledáme právě tebe. My Python používáme všude, kde je to možné, a to například při tvorbě webových aplikací, data science, integraci systémů nebo automatizaci byznys procesů.

V našem týmu si můžeš rozšířit obzory. Naši klienti jsou z různých odvětví a různých zemí, při práci na projektech se tak dostáváme do kontaktu s širokou škálou lidí, ale i technologií.

Máme vlastní infrastrukturu, ale poslední dobou naše řešení také často skončí v cloudu (Azure, AWS).

Požadavky

Co tě u náš čeká:

  • Pomůžeš nám s vývojem v Pythonu
  • Široká škála projektů, ve kterých si prohloubíš znalosti různých technologií
  • Budeš se učit novým věcem, abys byl/a samostatnější a později mohl/a vést tým dalších vývojářů
  • Komunikace s lidmi z byznysu
  • Možnost absolvovat odborná školení a získat certifikace

Co k tomu budeš potřebovat:

  • Pokročilou znalost Pythonu včetně datových struktur, algoritmizace, OOP, přístupu k databázím a funkcím operačního systému
  • Zkušenost s GIT
  • Zkušenost s SQL
  • Zkušenost s jinými programovacími jazyky je výhodou (C#, Java)
  • Jsi pokročilý uživatel Windows a nelekneš se ani Linuxu
  • Pokud se vyznáš ve webových technologiích (Django, REST APIs), pak u nás tyto dovednosti určitě využiješ
  • Zkušenost s Docker je vítána (nikoliv nutná)
  • Rád/a pracuješ v týmu a máš dobré komunikační dovednosti
  • Budeš potřebovat velmi dobrou angličtinu – jsme mezinárodní tým a klienty máme i v zahraničí

Další informace

Co dělá naši práci ještě příjemnější? Příležitost spolupracovat s opravdovými experty v daném oboru Přátelská týmová atmosféra s inspirativními lidmi, kteří mají rádi svou práci Možnost home office či práce v našich moderních kancelářích

  • Vynikající příležitost osobního a profesního rozvoje

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Zobrazit detail této firmy