International Business Development Executive (part-time)

Lokalita

Anděl

Typ nabídky

částečný úvazek / part time

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 6 dní

Obory
Jiné
Zaměstnavatel

Dateio s.r.o.

video placeholder

Popis pozice

Dateio je český fintech světového formátu. Díky našim datům pomáháme zlepšovat jak předním českým, tak i světovým bankám, design a UX jejich internetového a mobilního bankovnictví. Naše data dodáváme do bank jako je UniCredit Bank, Raiffeisenbank, Erste Group, Air Bank, Twisto ale i Bunq, Tatra banka a mnoho dalších. Hledáme do našeho TapiX týmu člověka, který pomůže dostat naše data do dalších bank v zahraničí.

Náš software umí přiřadit k bankovní transakci kategorii (jídlo, sport, relax,…), logo obchodníka a GPS. Výhodou pro banku a její klienty je pak přehledné internetové a mobilní bankovnictví a následné možné analýzy dat. Více na TapiX.io.

Mrkni na video, kde ti Šimon a Ondra (tvoji budoucí kolegové) pozici lépe představí :) https://youtu.be/45EJNa-rtV8

Co budeš dělat?

  • Průzkum zahraničních trhů
  • Vyhledávání vhodných bank, kontaktních osob a partnerských organizací
  • Oslovování pomocí LinkedInu a emailingu (žádný coldcalling)
  • Monitorování a zlepšování sales procesů

Požadavky

Co bys měl/a umět?

  • Anglicky (alespoň na úrovni B2, budeš často komunikovat se zahraničím)
  • Pracovat s Excelem a Googlem (tabulky, analýzy atd.)
  • Nesmí ti chybět soft skills jako např. organizační a komunikační dovednosti (jedná se o high-end zákazníky, proto je určitá úroveň komunikace nezbytná)
  • Měl/a bys být vytrvalá/ý

Další informace

Tvoje pozice bude mít přímý dopad na výsledky firmy a když poroste firma, porosteš s ní.

Pokud chceš pracovat v českém start-upu se světovými ambicemi, ve skvělém kolektivu zkušených lidí, exekuovat svoje vlastní nápady a kariérně růst, pošli nám svoje CV

Adresa

Beníškové 1285
Praha 5
0

Kontakt

lenka.vicenikova@dateio.eu

Zobrazit detail této firmy