Produktový technolog

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 5 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CRYTUR spol.s.r.o.

video placeholder

Popis pozice

Náplň práce: • Tvorba technologických postupů a dalších výrobních podkladů zejména pro elektronovou mikroskopii a přesnou mechaniku
• Ve spolupráci s Vývojem připravuje výrobu nových produktů včetně dokumentace, přípravků, organizace výroby atd. • Účastní se jednání se zákazníky nad svěřenými produkty • Řeší ve spolupráci s Výrobou technologické problémy ve výrobě • Je garantem kontinuálního zlepšování výrobních postupů – navrhuje změny ve standardních výrobních postupech • Analyzuje vady a neshody, včetně reklamací, na základě systémových dat a navrhuje trvalá nápravná i preventivní opatření

Požadavky

Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, výhodou materiálové inženýrství či strojní obory • Praxe ve výrobě a technologii • Orientaci v technické výrobní dokumentaci včetně výkresové • Dobré organizační a komunikační schopnosti, vlastní iniciativa • Systematický a týmový přístup • Dobrá uživatelská znalost MS Office • Znalost systémových procesů ISO 9001 nebo IATF 16949 je výhodou • Znalost AJ • Zkušenosti s CAD SW (používáme Solidworks) je výhodou

Další informace

Nabízíme:

  • Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy
  • Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových výrobků
  • Seznámení s řadou moderních postupů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky Sodexo
  • Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma.

Adresa

Na Lukách 2283
Turnov
0

Kontakt

481 319 597

Zobrazit detail této firmy