Konstruktér

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 5 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

CRYTUR spol.s.r.o.

video placeholder

Popis pozice

Náplň:

  • Návrh kompletních dílů a celých výrobků pro přesnou a optickou výrobu v konstrukčním software Solidworks
  • Návrh jednotlivých vývojových stupňů produktů (prototypování) – kovové díly a sestavy, monokrystalické komponenty, skleněné a keramické dílce
  • Optimalizace výrobků nebo jednotlivých komponent z hlediska proveditelnosti, z hlediska optimalizace nákladů na výrobu daných dílů, komponent nebo celého výrobku
  • Komunikace se zákazníkem a dalšími externími partnery o technickém řešení a jeho provedení
  • Úzká spolupráce s vývojovým a výrobním oddělením, s oddělením kvality
  • Návrh a konstrukce strojů a přípravků
  • Správa výkresové dokumentace
  • Kontrola dokumentace dodávaných strojů a přípravků, zastřešení případných CE procesů

Požadavky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ve strojních oboru, případně strojní obor s maturitou
  • Velmi dobré znalosti konstrukčního software, Solidworks výhodou
  • Praxe na pozici strojního konstruktéra
  • Základní znalosti vlastností materiálů (nerez, hliník, titan, keramika, aj.)
  • Schopnost hledat konstrukční řešení v celkových souvislostech
  • Praktické znalosti proveditelnosti produktu na konkrétních výrobních technologiích
  • Znalost CE metodiky výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka
  • Dobré organizační schopnosti
  • Systematičnost, orientace na výsledek
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Týmový přístup

Další informace

Nabízíme:

  • Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy
  • Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových výrobků
  • Seznámení s řadou moderních postupů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky Sodexo
  • Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma.

Adresa

Na Lukách 2283
Turnov
0

Kontakt

481 319 597

Zobrazit detail této firmy