CRYTUR spol.s.r.o.

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 5 dní

Obory
Jiné

video placeholder

Popis pozice

Náplň práce:

  • Řídí a koordinuje průchod zakázky všemi výrobními operacemi s cílem splnit termín dodání k zákazníkovi
  • Ve spolupráci s Obchodem určuje priority a následně termíny na vystavených průvodkách
  • Ve spolupráci s Nákupem řeší objednávky/dodávky vstupního materiálu, termíny kooperací jednotlivých dílů, hlídá stav zásob pro výrobu svěřených výrobkových řad
  • Zadává minimální/maximální stavy zásob na skladě v systému K2
  • Zadává produkci do výroby – vystavuje průvodní dokumentaci, hlídá splnění termínů výrobních operací s cílem dodržení termínů dodávek k zákazníkovi
  • Koordinuje řešení potíží vzniklých v průběhu výrobního procesu – aktivně komunikuje s odděleními napříč celou společností

Požadavky

Požadujeme:

  • SŠ – VŠ technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Vynikající organizační a komunikační dovednosti
  • Systematičnost, dotahování úkolů – orientace na splnění výsledků
  • Spolehlivost a vysokou míru samostatnosti
  • Praxe na pozici disponent logistiky, dispečer výroby výhodou

Další informace

Nabízíme:

  • Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy
  • Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových výrobků
  • Seznámení s řadou moderních postupů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky Sodexo
  • Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma.

Adresa

Na Lukách 2283
Turnov
0

Kontakt

481 319 597

Zobrazit detail této firmy