Inženýr kvality

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 5 dní

Obory
Jiné
Zaměstnavatel

CRYTUR spol.s.r.o.

video placeholder

Popis pozice

Náplň práce:

  • Prevence, analýza a řešení problémů ve výrobě z hlediska kvality
  • Zlepšování řízení kvality ve výrobě
  • Řešení reklamací
  • Práce se standardy kvality, dokumentací a spolupráce při provádění auditů (ISO)
  • Podpora při zavádění výrobních změn
  • Vedení řešitelských projektů

Požadavky

Požadujeme:

  • VŠ technického směru, nejlépe strojní/materiálové inženýrství
  • Praxi 3 roky na obdobné pozici v kvalitě
  • ovládání speciálního software používaného na pracovišti (Palstat CAQ)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Vynikající organizační a komunikační dovednosti
  • Systematičnost, spolehlivost a vysokou míru samostatnosti

Další informace

Nabízíme:

  • Vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy
  • Spolupráce na výrobě a vývoji špičkových výrobků
  • Seznámení s řadou moderních postupů
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky Sodexo
  • Výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma.

Adresa

Na Lukách 2283
Turnov
0

Kontakt

481 319 597

Zobrazit detail této firmy