Unicorn Hatchery - vývoj a analýza

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 77 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

video placeholder

Popis pozice

Máte zájem pracovat na významných mezinárodních projektech, ale nemáte dostatek zkušeností? Chcete se detailně seznámit s nejnovějšími technologiemi v oblasti IT? Přihlaste se do naší akademie pro budoucí analytiky a programátory a staňte se našimi spolupracovníky.

Na začátku naší spolupráce vám poskytneme unikátní vzdělávací program, který dá výrazný impuls vaší kariéře v IT. Stanete se součástí české IT společnosti, kde kontinuální vzdělávání je na prvním místě.

Jak bude akademie probíhat?

  • V rámci 4 týdnů prohloubíme vaše znalosti nezbytné pro tvorbu moderních informačních systémů z pozice analytika či programátora. Žádná nudná teorie, ale propojení s praktickými cvičeními, a to vše formou online kurzů a workshopů.
  • Individuální přístup máte zaručený – výuka probíhá ve skupině 10-15 studentů.
  • Kam po akademii? Připojíte se do jednoho z našich týmů, které pracují na zajímavých a různorodých projektech.
  • Je jen na vás, zda máte preference v analýze nebo ve vývoji informačních systémů. Naši odborníci vás dobře připraví na vámi vybranou roli.

Požadavky

Co od vás očekáváme?

  • Věnovat nám a práci minimálně 32 hodin týdně.
  • Snahu se posouvat a zlepšovat v IT oblasti – hledáme někoho s tahem na branku.
  • U programátora: min. základní znalost objektově orientovaného programování, HTML/JavaScript a optimálně i povědomí o SQL.
  • U analytika: základní znalost UML, analytické a logické myšlení, komunikativnost.
  • Chuť pracovat a zlepšovat se, schopnosti "týmového hráče", zkrátka být fajn člověk.

Další informace

Proč se akademie účastnit?

  • Získáte know-how, které vám umožní vstup do světa IT na profesionální úrovni.
  • Máte jedinečnou možnost zapojit se do unikátního online programu, který drží aktuální trendy ve vzdělávání.
  • Jako vývojáři budete moci vytvářet moderní cloudové aplikace (HTML5, JavaScript, React, Node.js, MongoDB) v komplexním IT prostředí.
  • Na pozici analytika si osvojíte základní návyky a dovednosti spojené s návrhem, tvorbou a konzultací zakázkového softwaru.
  • Vysoká perspektiva dalšího profesního, technologického i osobnostního růstu.
  • Úspěšní absolventi budou alokováni na pozice dle schopností a preferencí: back-end, front-end, či full-stack programátor nebo analytik.

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

+420 703 199 975

Zobrazit detail této firmy