R&D pracovník do Oddělení NMR spektroskopie a rtg. difrakce

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie fyzika chemie technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i.,

Popis pozice

Oddělení NMR spektroskopie a rtg. a neutronové difrakce se systematicky zabývá strukturní analýzou látek v atomárním a molekulárním rozlišení. V současné době hledáme pracovníka, který by se věnoval práškové rtg. difrakci, maloúhlovému rozptylu (SAXS) a rozvoji NMR a rtg. krystalografie farmaceutických a organických mřížkových a polymerních materiálů.

Požadavky

  • ukončené magisterské nebo doktorské studium v oboru chemie, fyzika, materiálové vědy, biologie apod.
  • pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy magisterského či doktorského studia
  • znalost angličtiny
  • aktivní a tvůrčí přístup k řešení vědeckých úkolů
  • schopnost samostatného uvažování a rozhodování
  • týmová spolupráce

Další informace

Nabízíme:

  • pestrou a zajímavou práci v oblasti strukturní analýzy farmaceutických materiálů, organických mřížkových materiálů a polymerních systémů,
  • účast na národních a mezinárodních projektech,
  • flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené, dětskou skupinu – možnost umístění dětí 2 – 4 let.

Detail nabídky

Požadované vzdělání

Mgr