Senior Java/(Python) Developer pro zdravotnické přístroje

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 14 dní

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

*Hledáme vývojáře, který se nebojí týmové spolupráce a má rád agilní přístup k vývoji SW.

Vyvíjíme novou automatickou diagnostiku pomocí umělé inteligence. Pro tento vývoj potřebujeme robustní nástroje správy dat s přímým napojením na ML pipeline.

Pro tento projekt hledáme fajn kolegu/kolegyni. Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.**

Jaká bude Tvoje každodenní práce:

  • Vývoj rozšíření DB Alfresco podle interních potřeb projektů napříč firmou.
  • Integrace Alfresco do dalších firemních systémů.
  • Kooperace při návrhu a přebírání řešení od externí firmy.
  • Týmová spolupráce.
  • Podílení se na celkovém směru produktu.
  • Spolupráce a pomoc při vývoji zdravotnického SW.
  • Být otevřený vzdělávání se v nových technologiích.

Požadavky

Co od Tebe očekáváme:

  • Pokročilé zkušenosti s programováním v Javě.
  • Vývojová znalost DB systému Alfresco a jiných open source SW je výhodou.
  • Vlastní kreativitu při návrhu řešení.
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti v programování v Pythonu výhodou.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
  • Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
  • Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space).
  • Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
  • Růst ve stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
  • Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office.
  • Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů.
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
  • Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy