Vývojový pracovník - fyzik

Lokalita

Liberecký

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Crytur patří ke špičkovým výrobcům high-tech výrobků pro zákazníky po celém světě, zejména v oblasti optiky a optoelektroniky. Vlastní R/D tým má cca 30 členů, kam můžete patřit i vy.

Co fyzika - vývojáře u nás čeká?

  • vývoj a testování optických aplikací v oblasti světelných zdrojů
  • komunikace s vývojovými pracovníky na straně zákazníků
  • práce se dedikovanými SW ANSYS a SW ZEMAX
  • testování a zavádění nových výrobků/komponent
  • spolupráce na přípravě nových výrobních technologiích v souvislosti s vyvinutými typy produktů
  • tvorba technické dokumentace ve spolupráci s konstrukcí
  • odpovědnost za proveditelnost výroby

Požadavky

VŠ vzdělání ideálně v oboru fyziky pevných látek, optiky, optoelektroniky, fyzikální elektroniky, materiálového inženýrství či v příbuzných oborech znalost AJ, pečlivost, vytrvalost, samostatnost

Další informace

Nabízíme: vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy odpovídající platové ohodnocení seznámení s řadou moderních postupů možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje přátelské pracovní prostředí, profesionalita každoroční zvyšování mezd 5 týdnů dovolené stravenky životní pojištění bezproblémové parkování

Požadované vzdělání

Mgr