Brigádník - Fyzikální simulace

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika
video placeholder

Popis pozice

Do týmů zabývajících se vývojem lékařských přístrojů hledáme posilu na multifyzikální simulace. Vzhledem k pestrosti našeho produktového portfolia, zahrnují naše simulační úlohy problémy z různých oblastí fyziky jako např.:

šíření světelného (zejména pak laserového) záření, simulace rozložení elektromagnetického pole (nízko- i vysokofrekvenčního), modelování šíření akustických vln, simulace interakce záření (světelného, elektromagnetického, akustického,...) a lidské tkáně.

Pozice je ideální pro studenty VŠ, kteří již s multifyzikálními simulacemi mají zkušenosti.

Čemu se u nás budeš věnovat:

Od raných fází projektu budeš pomocí simulací pomáhat projektovým týmům v chápání fyzikálních principů jednotlivých terapií, v hledání optimálních řešení konstrukce produktů a v ladění jejich klinických účinků. Spolupracovat s kolegy v rámci týmů, které se skládají z vývojářů elektroniky a mechaniky, testerů, programátorů firmwaru a dalších specializací. Zapojíš se do testování prototypů našich produktů.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máš:

Zkušenosti s fyzikálními simulacemi, ideálně pomocí programu COMSOL. Chuť učit se nové věci. Již ukončené bakalářské vzdělání je výhodou. Dobré komunikační schopnosti, protože budeš pracovat v týmu. Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení a psaní technické dokumentace.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

Dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP. Pružnou pracovní dobu. Být u zrodu nových technologií pro medicínu. Práci v malém týmu zaměřeném na produkt. Skvělé kolegy a přátelskou atmosféru na pracovišti. Zázemí nejmodernějšího vývojového centra. Podporu v osobním vývoji. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy