Software tester zdravotnických přístrojů pro fyzioterapii

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 25 dní

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

Hledáme SW testera, který by rozšířil R&D tým zabývající se vývojem rehabilitačního přístroje. Přístroj bude pacientům po úrazech pomáhat postavit se znovu na nohy.

Jako součást vývojového týmu budeš pracovat na:

Testování softwaru, který běží samostatně v simulovaném prostředí na PC simulaci: proklikávat obrazovky (přístroj má dotykovou obrazovku s grafickým interfacem), zakládání pacientů, změny parametrů atd. Vymýšlet nové testovací postupy: (spolu) vytvářet integrační testy přímo na přístroji: ovládání přístroje řídícím softwarem. Přinášet nový pohled a nápady.

Požadavky

Očekáváme od Tebe tyto dovednosti a zkušenosti:

SŠ/VŠ v technickém oboru a rozvinuté technické myšlení. Mít představu, co znamená testovat software na přístroji. Měl/la bys umět vytvářet testovací scénáře. Pečlivý, analytický a zodpovědný přístup při plnění úkolů. Schopnost samostatně řídit svoje úkoly. Rozumíš anglicky na úrovni potřebné pro komunikaci a tvorbu technické dokumentace.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

Být u zrodu nových technologií pro medicínu. Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu. Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space). Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí. Flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass. Systém zaměstnaneckých benefitů. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy