Vrchni ministerský rada MŠMT pro IT a komunikační technologie (státní služba)

Lokalita

jiný

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

fyzika chemie informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

MŠMT

Popis pozice

Služba zahrnuje

  • zadávání, kontrol a řízení plnění úkolů vyplývajících z agendy oddělení dané Organizačním řádem ministerstva a zodpovědnost za plnění úkolů stanovených oddělení v souladu s obory služby v oddělení ředitelem odboru;
  • odpovědnost za zajištění provozu výpočetní techniky a souvisejících prostředků:
  • v oblasti serverové a síťové infrastruktury,
  • pro informační systémy ministerstva, zejména pro ISVS v působnosti ministerstva v souladu se zákonem č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy, ve znění pozdějších předpisů, -pro redakční systémy webových stránek a intranetu ministerstva včetně jejich technického provozu na úrovni infrastruktury;

  • odpovědnost za zajištění servisu a provozu výpočetní techniky, tiskového řešení a počítačové sítě ministerstva;
  • odpovědnost za zajištění systému vytváření záloh dat a informačních systémů ministerstva, včetně záloh provozního prostředí pro informační systémy a programové vybavení;
  • odpovědnost za zajištění agendy správy hlasových a datových služeb;
  • podíl na přípravě strategických a koncepčních materiálů v působnosti odboru a na přípravě právních předpisů v působnosti odboru.

Požadavky

Jedná se o výběrové řízení, podmínky k dipozici na webu MŠMT

Více zde

Nástupní plat

55 000 - 75 000 Kč

Další informace

Pružná služební doba, možnosti odborného a profesního růstu ve státní službě, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), 6 dní služebního volna k individuálním studijním účelům, náležitý adaptační proces a přidělení mentora, příspěvek na důchodové připojištění, finanční podpora stravování, možnost využití mateřské školy pro děti zaměstnanců MŠMT, zaměstnanecké benefity v oblasti kultury, sportu či vzdělávání prostřednictvím systému Cafeteria.

Požadované vzdělání

Mgr

Adresa

Kontakt

Karmelitská 529/5, 118 12 Praha 1 (písemně), prostřednictvím datové schránky vidaawt