Cybersecurity specialista

Lokalita

Praha 2

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Člověk v tísni

Popis pozice

Vypracování a implementace strategie koncepčního řízení cybersecurity rizik. Vytváření a průběžná aktualizace precizních návodů a interních předpisů. Příprava a vedení cybersecurity školení. Poskytování odborné IT podpory zaměstnancům. Rešerše dostupných technologií a vedení procesu jejich zavádění do praxe. Průběžný monitoring stavu informační bezpečnosti, zranitelností a vnějších rizik. Správa bezpečnostních oprávnění. Řešení cybersecurity incidentů. Komunikace s externími dodavateli IT služeb. Správa konfigurace IT služeb a případně i vybraných serverů a koncových stanic. Optimalizace interních IT procesů. Vyhodnocování dopadů zvažovaných bezpečnostních opatření na chod organizace. Cokoliv, co rozpoznáte jako důležité, a shodneme se na tom.

Požadavky

Máte široký přehled v IT a alespoň 5 let praxe v informační bezpečnosti. Praktická znalost nejpoužívanějších bezpečnostních standardů a metodik výhodou. Komunikujete precizně v češtině i angličtině. Dokážete pracovat velice samostatně, spolehlivě a pečlivě a nedělá vám problém občas pomoci kolegům i s řešením problémů nevyžadujících vaši odbornost. Ovládáte základy administrace serverů (Windows i Unix) a sítí. Pokročilé znalosti správce systémů výhodou. Zkušenost s penetračním testováním výhodou.

Přihlášky <a href="https://apply.workable.com/people-in-need-2/j/180727ADE2/apply/"

Nástupní plat

40.000,- až 45.000,- hrubého/měsíc, dle Vašich předchozích zkušeností.

Další informace

Co navíc? Nárok na 25 dnů dovolené. Různorodá práce, velká míra autonomie, možnost dostat se k široké škále oblastí a nástrojů. Možnost výjezdu na zahraniční misi. Flexibilní pracovní doba a možnost pracovat částečně z domova. Neformální a otevřené pracovní prostředí. Dětský klub (“školka”) pro předškolní děti zaměstnanců. Práce pro organizaci se smysluplnými cíli.

Požadované vzdělání

Mgr