Vývojář hardware zdravotnických přístrojů

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
technika a elektrotechnika
video placeholder
logo

Popis pozice

Do našich týmů zabývajících se vývojem zdravotnických přístrojů hledáme kolegyně a kolegy, kteří již mají zkušenosti s návrhem elektroniky, chtěli by pracovat na technicky náročných projektech a mají chuť se učit nové věci.

Elektronické obvody v našich projektech mají za úkol například: ovládat vysokonapěťové zdroje budící lasery a výkonové generátory magnetického pole, regulovat výstupní výkon laserů se špičkovým výkonem až několik kW, synchronizovat a monitorovat jednotlivé části přístroje pro zajištění bezchybného průběhu terapie (energii laseru, teplotu jednotlivých komponent, proudění chladící kapaliny, dodávaný výkon...), zaručit, že přístroj bude bezpečný jak pro pacienta, tak pro obsluhu, vytvářet vysoké napětí až několik kV potřebné pro generování terapuetického signálu, generovat a správně navázat do lidské tkáně RF signál s výkonem až stovek Wattů, přesně měřit biologické signály, zprostředkovat uživatelský interface pro obsluhu přístroje. Navržená řešení musí být nejen funkční v laboratorních podmínkách, ale i realizovatelná v rámci omezení daných konstrukcí celého produktu a jeho průmyslového designu, dlouhodobě spolehlivá, vyrobitelná v sériové výrobě, s ohledem na výrobní cenu a splňující všechny příslušné technické normy.

Požadavky

Co by se nám líbilo:

Máš zkušenosti s návrhem elektroniky - vítáme zkušenosti s návrhem analogových a digitálních obvodů (operační zesilovače, zpracování signálů, analogově digitální převodníky, procesory ...). Umíš používat návrhové systémy (u nás je to Altium). Při návrhu umíš využívat simulační nástroje. Znáš výrobní technologie (PCB,…). Orientuješ se v problematice EMC. Máš expertní náhled a praktické znalosti - umíš odhadnout problematická místa v konstrukci. Oceníš i ruční práci - prototypy si vyrábíme / sestavujeme sami. Rád se učíš nové věci. Jsi kutil, bastlíř a máš srdce inženýra. Dobré komunikační schopnosti, protože budeš pracovat v týmu. Znalost AJ.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu od první myšlenky až po předání výrobku do naší vlastní sériové produkce. Možnost neustále se učit a rozvíjet. Skvělé a zkušené kolegy, kteří Ti rádi poradí. Spolupráce v rámci týmu, který se skládá z vývojářů elektroniky, mechaniky, programátorů, testerů a dalších specialistů. Zázemí nejmodernějšího vývojového centra (bez open space). Práci v malém týmu zaměřeném na produkt. Prostor pro vlastní kreativitu s minimem procesů. Systém benefitů včetně Multisportky. Pružnou pracovní dobu a home-office. Otevřenou a přirozenou firemní kulturu s jednáním na rovinu. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy

Like Tweet Share
Nabídka vložena 18. 02. 2021 a vyprší 18. 04. 2021

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

CGI IT Czech Republic s.r.o.

Letní studentská IT stáž

Praha, Ostrava

Platnost do neuvedeno

MSD Czech Republic

Invent. Impact. Inspire. Rotational program at MSD

Prague 5, Na Valentince 3336

Platnost do neuvedeno

Guy Carpenter

CATASTROPHE MODELLING ANALYST

Vinohradská 2828/151, 130 00 Praha, CZ

Platnost do neuvedeno

Valeo

Systémový inženýr - junior

Sazečská 247/2, Praha 10

Platnost do neuvedeno

Valeo

Systémový tesťák - chytrá auta

Sazečská 247/2, Praha 10

Platnost do neuvedeno

Accenture

Data Analyst junior

Praha

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist