LABELING SPECIALIST - MEDICAL DEVICES

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie Jiné technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

Zpracování technické dokumentace pro podporu registrace medicínských přístrojů na trzích v zahraničí i v ČR. Zavádění registrovaných medicínských přístrojů a dalších komponentů do výroby a zdokonalování výrobních procesů spojených s regionalizací. Tvorbě region specifické dokumentace, štítků a manuálů pro potřeby výroby a logistiky. Podpoře vývoje a prodeje medicínských přístrojů - např. spolupráce na zavádění nových inovativních projektů do výroby nebo správě prodejních položek pro potřeby marketingu v programu Helios.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máš:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru (velkou výhodou je biomedicínské nebo elektrotechnické zaměření). Schopnost samostatného technického a analytického myšlení. Je Ti vlastní pečlivost a nebojíš se dotahovat věci do konce. Angličtinu na vysoké úrovni mluvenou i psanou. Zkušenost s MS Office (Excel, Word). Velmi dobré komunikační schopnosti, které uplatníš při úzké spolupráci s našimi výrobami a R&D.

Výhodou určitě bude...

Zkušenost s programy Helios a programem pro grafickou tvorbu CorelDRAW. Zkušenost s výrobními procesy a tvorbou výrobní dokumentace.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

Být u zrodu unikátních technologií pro medicínu. Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí. Podporu osobního rozvoje, získání mezinárodních zkušeností. Flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass. Systém zaměstnaneckých benefitů. Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy