Machine Learning specialist – Cardiology

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Hledáme nadšence pro medicínskou techniku a vývoj diagnostiky umělou inteligencí, který se nebojí týmové spolupráce, nových technologií a má zájem se rozvíjet v klinických znalostech kardiologie.

Vyvíjíme automatizovaný diagnostický nástroj pro kardiologii. Naším cílem je umožnit efektivnější a dostupnější diagnostiku kdekoliv na světě. Stavíme na dvacetileté zkušenosti z oboru a rádi bychom dokázali ještě více díky umělé inteligenci.

Pro tento projekt hledáme fajn kolegu/kolegyni. Pojď se přidat k nám do týmu a dělat práci, která má smysl.

Jako součást vývojového týmu se budeš podílet na:

Přípravě a selekci dat od našich partnerů pro vývoj klasifikátoru. Vývoji a validaci vlastního klasifikátoru. Implementaci klasifikátoru do aplikace. Podílení se na návrhu SW architektury, která interpretuje výsledky uživateli.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máš:

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, aktivní zájmem o obor. Zkušenost se strojovým učením. Zkušenost s programováním v Pythonu. Znalost anglického jazyka alespoň B1 (čtení, psaní). Schopnost kritického myšlení a smysl pro detail, technické myšlení. Schopnost pracovat a komunikovat v týmu.

Co bude Tvou výhodou:

Odborné znalosti strojového učení. Pokročilá znalost programovacích jazyků - Python, C#, C/C++. Znalost zdravotnické techniky. Znalost zdravotnických regulativ (CE: FDA, …).

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

Být u zrodu nových technologií pro medicínu. Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu. Práci v malém týmu zaměřeném na produkt (bez open space). Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí. Růst ve stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií. Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů. Flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass. Systém zaměstnaneckých benefitů. Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy