Junior konzultant – tým Řízení kreditního rizika

Lokalita

EY Florentinum, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1 -...

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 47 dní

Obory
matematika
Zaměstnavatel

EY

Popis pozice

„Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním, likviditou nebo regulací a jejím dopadem na banky a pojišťovny. Jsme mezinárodní tým s unikátním know-how. Podíleli jsem se třeba na vývoji nebo validaci statistických modelů a implementaci „chytré kalkulačky“ pro výpočet bankovních opravných položek. U nás v týmu projekty nejen vymýšlíme, ale i vyvíjíme, vyhodnocujeme a implementujeme. Využíváme pokročilých analytických metod pro analýzu zákaznických potřeb a řízení rizika, např. klasifikační stromy, neuronové sítě, chain ladder, Markovských řetězců nebo třeba Bayesovské statistiky.

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Dostaneš se tu k velkým věcem, které mají reálný dopad. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.“

- Tomáš Němeček, Associate Partner, tým Řízení kreditního rizika

Požadavky

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

- Dokončil jsi nedávno vysokou školu nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
- Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
- Máš přehled o fungování finančního trhu a zápal pro věc. Budeš se neustále učit nové věci o bankách, pojišťovnách, fondech a řízení rizik.
- Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení.
- A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Nástupní plat

37 000 Kč

Další informace

Nástupní plat 37 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

- iPhone a laptop k soukromým účelům
- nabitou Cafeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
- online lékařské poradenství Ulékaře.cz

Adresa

Na Florenci 2116/15
Praha 1 - Nové Město
0

Zobrazit detail této firmy