Analytik finančního výkaznictví a finančních dat (s SQL)

Lokalita

náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 17 dní

Obory
informatika Jiné matematika
Zaměstnavatel

Komerční banka

Popis pozice

Hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu v rámci útvaru Účetnictví a výkaznictví specializující se na problematiku Finančního regulatorního reportingu.
Naší prací je příprava výkazů pro Českou Národní Banku a další regulátory jako je například FINREP/COREP.
Dále se zabýváme analýzou a kvalitou zdrojových dat pro tyto výkazy.

Pracovní náplň
◼️ Zodpovědnost za včasné, spolehlivé a přesné finanční a regulatorní výkazy pro Českou Národní Banku
◼️ Spolupráce na přípravě konsolidovaných výkazů KB Group pro ČNB
◼️ Příprava komentářů významných meziměsíčních pohybů ve výkazech
◼️ Datová analýza podkladových dat
◼️ Uživatelská práce s datovým skladem a Oracle databází
◼️ Monitoring nové metodiky výkazů
◼️ Práce s účetními daty
◼️ Spolupráce na relevantních projektech

Nabízíme Vám
◼️ Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel v letech 2015 - 2020
◼️ 5 týdnů dovolené, kterou si lze skutečně vybrat a 2 dny na zotavenou
◼️ Pružnou pracovní dobu a využití Home office
◼️ Příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění
◼️ Plně hrazené 100 Kč stravenky
◼️ Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistencí pro auto i domácnost) a zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték)
◼️ 6720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB
◼️ Zvýhodněnou MultiSportku, sportovní spolky a v budově cvičebnu s lekcemi jógy či TRX, sprchy a zázemí pro kola
◼️ Možnost využít služebních zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme
◼️ Firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu
◼️ Odměny jako bonus za Vaši skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Požadavky

Co od Vás očekáváme
◼️ VŠ ekonomického směru nebo SŠ ekonomického směru a 2 roky zkušeností s účetnictvím nebo finančním výkaznictvím
◼️ Zkušeností s finančním výkaznictvím finančních institucí – výhodou
◼️ Analytické a ekonomické myšlení
◼️ Schopnost provádět analýzu dat (vývoj ukazatelů, datová kvalita)
◼️ Zaměření na detail a přesnost
◼️ Angličtina - mírně pokročilý
◼️ PC dovednosti Pokročilá znalost Excel and základy SQL
◼️ Ochota učit se nový věcem
◼️ Dobré komunikační schopnosti
◼️ Aktivní přístup
◼️ Schopnost pracovat nezávisle, flexibilně a zodpovědně

Nástupní plat

dle zkušeností uchazeče

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

+420776776546

Zobrazit detail této firmy