Specialista/-ka aplikační databázové podpory

Lokalita

Radlice

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 71 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

ČSOB

Popis pozice

Co bude Vaše práce:
- administrace Microsoft SQL Serverů, Oracle, PostgreSQL, DB2:
instalace / patchování / obnova DB
instalace aplikačních změn do DB
konfigurace / ladění výkonu databází
dohled na bezproblémový provoz
řešení bugů a poskytovat podporu při řešení problémů a incidentů
- držení pohotovostí
- administrace aplikačních serverů (IIS)
- příprava a udržování administrátorské dokumentace
- účast na projektech
- vykonávat odbornou, konzultační a poradenskou činnost útvarům a klientům banky
- aplikovat nové poznatky, metody a technologie
- implementovat a rozvíjet existující technologické standardy a politiky
- sledovat a plánovat využití zdrojů systému, návrh a realizace růstových strategií a opatření

Požadavky

U nás se neobejdete bez:
- MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL, DB2
- Operační systémy Windows, AIX, Linux
- IIS
- Praxe v oblasti správy systému výhodou
- Schopnost domluvit se v AJ
- Být komunikativní, týmový hráč, to stejné nabízíme my vám

Z uvedených schopností nemusíte ovládat všechny. V současné době obsazujeme více pozici a rádi se s Vámi potkáme, abychom společně probrali možnosti.

Další informace

Benefity:
- nabízíme propracovaný systém vzdělávání
- jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
- stravenky 110 Kč za den
- štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
- Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
- dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
- máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
- jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě.

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
0

Zobrazit detail této firmy