Specialista/-ka aplikační databázové podpory

Lokalita

Radlice

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

ČSOB

video placeholder

Popis pozice

Co bude Vaše práce:

  • administrace Microsoft SQL Serverů, Oracle, PostgreSQL, DB2: instalace / patchování / obnova DB instalace aplikačních změn do DB konfigurace / ladění výkonu databází dohled na bezproblémový provoz řešení bugů a poskytovat podporu při řešení problémů a incidentů
  • držení pohotovostí
  • administrace aplikačních serverů (IIS)
  • příprava a udržování administrátorské dokumentace
  • účast na projektech
  • vykonávat odbornou, konzultační a poradenskou činnost útvarům a klientům banky
  • aplikovat nové poznatky, metody a technologie
  • implementovat a rozvíjet existující technologické standardy a politiky
  • sledovat a plánovat využití zdrojů systému, návrh a realizace růstových strategií a opatření

Požadavky

U nás se neobejdete bez:

  • MS SQL Server, Oracle, PostgreSQL, DB2
  • Operační systémy Windows, AIX, Linux
  • IIS
  • Praxe v oblasti správy systému výhodou
  • Schopnost domluvit se v AJ
  • Být komunikativní, týmový hráč, to stejné nabízíme my vám

Z uvedených schopností nemusíte ovládat všechny. V současné době obsazujeme více pozici a rádi se s Vámi potkáme, abychom společně probrali možnosti.

Další informace

Benefity:

  • nabízíme propracovaný systém vzdělávání
  • jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
  • stravenky 110 Kč za den
  • štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
  • Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
  • dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
  • máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
  • jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě.

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
0

Zobrazit detail této firmy