Global system administrátor/-ka - Praha, Ostrava

Lokalita

Radlice

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

ČSOB

video placeholder

Popis pozice

Hledáme Systém administrátora do globálního týmu, který se účastní nadnárodních projektů v rámci skupiny KBC. Jsme jeden z mála týmů, kde každodenně využijete angličtinu. Jsme v Praze i v Ostravě, je tedy na vás, kterou lokalitu si vyberete.

Co bude Vaše práce:

  • Rozvoj platformy ServiceNow
  • Návrh architektury ServiceNow
  • Spolupráce na formování projektového portfolia svěřené oblasti
  • Plánování budoucího rozvoje aplikací a souvisejících procesů
  • Koordinace strategických aktivit s ostatními odděleními ICT i banky
  • Účast na nadnárodních projektech v rámci skupiny KBC

Požadavky

U nás se neobejdete bez:

  • Velmi dobré znalosti anglického jazyka
  • Zkušenosti se ServiceNow nebo jinými ITSM platformami
  • Znalosti JavaScript podmínkou
  • Znalosti ITIL
  • Analytického a koncepčního myšlení
  • Prezentačních a argumentačních schopností

Další informace

Nabízíme:

  • Opravdu u nás najdete smysluplnou práci, kde můžete využít svůj potenciál
  • Nabízíme propracovaný systém vzdělávání
  • Jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
  • Stravenky 100Kč za den
  • Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
  • Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
  • Dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
  • Máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
  • Jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
0

Zobrazit detail této firmy