Test Analytik

Lokalita

Radlice

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 39 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

ČSOB

Popis pozice

Staňte se součástí jednoho z největších oddělení informačních systému ve finanční oblasti. ČSOB IT, které má v současné době přibližně 750 zaměstnanců, je součástí globální jednotky KBC Group a poskytuje IT služby členům skupiny KBC.

Co bude Vaše práce:
- Tvorba test analýzy (TA)
- Příprava testovacích případů
- Příprava testovacích skriptů
- Defect management
- Spolupráce na přípravě testovacích dat
- Spolupráce na přípravě a exekuci integračních, systémových, akceptačních testů, regresních a automatizovaných testů
- Tvorba požadavků na testovací prostředí
- Užívání a optimalizace testovacích nástrojů
- Reporting test manažerovi a projektovému managementu
- Spolupráce na přípravě metodiky TA, test managementu a software QA
- Školení, coaching a supervize juniorních TA

Požadavky

U nás se neobejdete bez:
- Min 3 let odborné praxe v testingu
- Min 1 roku praxe na pozici Test Analytik
- Znalosti metodik testování alespoň na úrovni ISTQB CTFL
- Znalosti procesů vývoje SW
- Znalosti práce s EA, znalost UML
- Znalosti nástrojů na podporu testování (HP QC, JIRA, QTP) výhodou
- Znalosti nástrojů SOAPUI a testování webových služeb
- Znalosti automatizace testování výhodou
- Znalosti SQL/práce s databázemi
- Znalosti anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
- Zkušenosti z prostředí IT vývoje bankovních produktů výhodou
- Zkušenosti s vedením menšího týmu, coachingem výhodou
- Zkušenosti s nastavením metodiky TA a testování výhodou
- Vysokoškolského vzdělání

Další informace

Benefity:
- Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující mezinárodní společnosti
- Základní zaškolení pro snazší adaptaci do nového prostředí
- Možnost odborného a kariérního růstu
- Své pracovní místo si můžete sami vybrat – od pracovního stolu, přes gauč, po Váš vlastní domov
- Máme flexi neformální pracovní prostředí a k HO se stavíme velice vstřícně
- Naše benefity jsou nadstandardní. Kromě 5 týdnů dovolené a 100Kč stravenky máme mnoho výhodných bankovních produktů, (např. pojištění a penzi), navíc poskytujeme cafeterii na míru, 5 dní zdravotního volna, pružnou pracovní dobu, celobankovní sportovní hry dvakrát do roka, příspěvky na další sportovní akce a hlavně přátelské kolegy a super prostředí.

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
0

Kontakt

agillova@csob.cz

Zobrazit detail této firmy