Vývojář mobilních aplikací

Typ nabídky

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 3 dny

Obory
informatika Jiné

Popis pozice

Technologické strategie a architektura (TS&A) poskytují poradenské služby výkonným ředitelům pro IT (CIO) a dalším členům top managementu společností při návrhu a realizaci technologických strategií, které napomáhají vytvářet výjimečnou obchodní hodnotu.

Co budeš dělat:
Navrhovat a vyvíjet nové aplikace na zelené louce pro platformy iOS nebo Android
Práce v agilním týmu pro finanční subjekty
Jedná se o inovativní produkty/projekty v oblasti finančního světa
Výhoda (nikoliv podmínka) znalost/schopnost: grafického designu, vývoj Java/Android
Možnost podílet se na celkovém návrhu aplikací, business funkcí, grafického provedení atd.
Testování aplikací v našich UX laboratořích

Požadavky

Co bys měl/a umět a znát:
Angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
Plynulá čeština
Zkušenost s programováním Java, ideálne backend výhodou
Znalost CSS

Další informace

Co nabízíme:
Práci, která má smysl
Viditelné výsledky projektů, na kterých budeš participovat
Příležitost spolupráce s opravdovými experty v daném oboru
Flexibilní pracovní dobu, home office
Kariérní růst, který není jenom na papíře – skutečná možnost se posouvat a vzdělávat
Možnost podílet se na návrhu aplikací, business funkcí a grafických provedeních

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

rkralovicova@deloittece.com

Zobrazit detail této firmy