Business Analytik

Typ nabídky

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 3 dny

Obory
Jiné

Popis pozice

Technologické strategie a architektura (TS&A) poskytují poradenské služby výkonným ředitelům pro IT (CIO) a dalším členům top managementu společností při návrhu a realizaci technologických strategií, které napomáhají vytvářet výjimečnou obchodní hodnotu.

Co budeš dělat :
Pomáhat bankám při digitální transformaci (digital disruption)
Podílet se na komplexních projektech s velkým dopadem
Podílet se na technickém návrhu největších projektů ČR
Pracovat s nejmodernějšími technologiemi a postupy
Optimalizace digitálních procesů, inovační projekty
Věnovat se digitalizaci, Bank ID a trendům v mobilních a internetových bankovnictví

Požadavky

Co by měly být tvé silné stránky:
Samostatnost
Systematický přístup
Analytické myšlení
Komunikativnost
Profesionální vystupování
Výhodou cit pro Customer Experience (CX)

Co bys měl/a umět a znát:
Technologické řešení pro podnikové systémy
Znalost notace UML a BPMN
Životní cyklus softwarového projektu
Znalost SQL, HTML, JavaScript, Java, .NET, a dalších technologií výhodou (nikoliv nutností)
Znalost analytické metodiky a schopnost návrhu testovacích scénářů
Znalost alespoň jedné business domény v některém z odvětví: banking, automotive, energy
Výborně česky a anglicky

Další informace

Co nabízíme:
Spolupráci se zkušenými odborníky z celého světa, možnost práce v mezinárodních projektech
Přátelskou, motivující a podporující atmosféru v týmu
Podporu profesního rozvoje
Práci s moderními technologiemi včetně Natural Language Processing, Machine Learning, Artificial Intelligence, cloudovými službami MS Azure, Amazon WS
Propracovaný systém vzdělávání zahrnující interní školení, možnost získávání odborných certifikátů

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Kontakt

rkralovicova@deloittece.com

Zobrazit detail této firmy