IT Security Specialist - junior

Lokalita

náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 29 dní

Obory
informatika Jiné matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Komerční banka

Popis pozice

Komerční banka v rámci zabezpečení svého podnikání a v reakci na aktuální hrozby investuje nemalé prostředky do oblasti bezpečnost.

Vytvořila Bezpečnostní dohledové centrum, které se zabývá včasnou detekcí/reakcí na aktuální kybernetické hrozby a zajištění dalších bezpečnostních požadavků v perimetru KB. Právě do zmíněného centra hledáme nové kolegy, kteří by rozšířili naše řady.

Koho hledáme?
◼️ Jelikož rozšiřujeme pole působnosti, hledáme kolegu/kolegyni do mladého provozního týmu v oblasti Security a Identity Management.

◼️ Jsi junior? V pořádku, všechno Tě naučíme a seniorní kolegové Ti v neformálním pracovním prostředí rádi pomohou se zorientovat.
◼️ Jsi senior? Tak ani Ty neváhej.

◼️ Práce v security je rozmanitá. Působením v security prostředí se připravuješ na zajímavé kariérní možnosti. Určitě budeš mít příležitost se neustále rozvíjet a objevovat nové oblasti - práce i nápadů máme hodně ;-)

S jakými technologiemi se u nás potkáš?
Ze začátku se budeš hodně učit a poznávat:
◼️ specifika nástrojů řízení přístupových práv
◼️ specifika nástrojů bezpečnostního dohledu a identifikace kybernetických hrozeb
◼️ zjistíš, jak spolupracujeme v rámci firmy na bezpečnostních výzvách

Co nabízíme?
◼️ Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele ocenění TOP zaměstnavatel 2015-2020
◼️ Jedinečnou příležitost podílet se na zavádění nových, moderních technologií do světa KB
◼️ Tým zkušených odborníků, pro které kvalita navržených bezpečnostních řešení nejsou prázdná slova
◼️ Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
◼️ Pružnou pracovní dobu a využití Home office
◼️ Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
◼️ Moderní pracovní prostředí s dobrou dostupností (Praha 5-Stodůlky, přímo na metru B) a kvalitní okolní infrastrukturou, v budově je také cvičebna s lekcemi jógy či TRX, sprchy a zázemí pro kola
◼️ Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko (3% z měsíční hrubé mzdy) a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Požadavky

Co konkrétně z Tebe udělá ideálního kandidáta?
U všech zájemců oceníme zejména zájem:
◼️ spojit svůj pracovní život s oblastí security
◼️ učit se nové věci
◼️ schopnost komunikace v angličtině

Kromě toho se ti bude hodit základní orientace (např. ze studia) v oblasti:
◼️ Identity Managementu
◼️ zranitelností v IT prostředí
◼️ oblasti procesů ITIL,COBIT, apod.
◼️ kybernetických útoků
◼️ řízení privilegovaných účtů
◼️ logické a analytické myšlení
◼️ ochota postavit se i náročným úkolům a novým výzvám

Nástupní plat

dle zkušeností uchazeče

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

+420776776546

Zobrazit detail této firmy