Test engineer / Test analyst

Lokalita

náměstí Junkových 2772/1, 155 00 Praha-Stodůlky

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 29 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Komerční banka

Popis pozice

Mezi Vaše klíčové činnosti bude patřit
◼️ Zpracování test analýzy, navrhovat test design a připravovat data manuálně/automaticky
◼️ Realizovat testy, reportovat chyby a sestavovat výsledný report o dodávce
◼️ Pravidelně revidovat a optimalizovat sadu regresních testů
Intenzivně spolupracovat s dalšími týmy na zvýšení efektivity testů
◼️ Být proaktivním členem agilního týmu v oblasti testování
◼️ Ochota neustále se učit a schopnost přizpůsobovat se přicházejícím změnám

Nabízíme Vám
◼️ Jedinečnou příležitost podílet se na zajímavých projektech a aktivitách
◼️ Práci s nejnovějšími technologiemi, možnost čerpat best practice od profesionálů v oboru IT
◼️ Prostor pro seberealizaci a možnost odborného a kariérního růstu
◼️ Pružnou pracovní dobu a využití Home office
◼️ Možnost zapojit se do řady charitativních a dobrovolnických aktivit společnosti
◼️ Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění TOP zaměstnavatel v letech 2015 - 2020
◼️ Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, firemní tarif s daty na míru a nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Požadavky

Co od Vás očekáváme
◼️ Vhodná je znalost práce s testovacími a vývojovými technikami, nástroji či programovacími jazyky (Java/Javascript)
◼️ Výhodou - praxe v oblasti testování nebo softwarového vývoje, orientace v architektuře komplexních systémů, zkušenosti s API a dalšími způsoby komunikace mezi systémy
◼️ Schopnost efektivně spolupracovat v agilním týmu i mezi týmy
◼️ Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nástupní plat

dle zkušeností uchazeče

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

+420776776546

Zobrazit detail této firmy