Trainee - Scripting - Automotive R&D Praha - part time

Lokalita

Sazečská 247/2, 108 00 Praha 10

Typ nabídky

částečný úvazek / part time

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 50 dní

Obory
informatika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Valeo

Popis pozice

Zajímá Tě automobilový průmysl?
Chtěl bys být součástí vývoje chytrých aut?

Pro náš nový projekt hledáme studenty technických oborů se znalostí elektro, HW, SW, mechanické konstrukce a další.

Co Tě čeká?
Vývoj a programování skript pro zlepšování interních procesů a digitalizace.
Vývoj souvisejících nástrojů pro procesy validace a verifikace (uživatelské rozhraní, datové konvertory).
Spolupráce na zajímavém projektu ve špičkově vybaveném pražském R&D centru již v průběhu studia.
Získání cenného know-how a technických zkušeností z vývoje systémů aktivní bezpečnosti.
Být součástí vývojových projektů a aktivně používat angličtinu při každodenní komunikaci.

Požadavky

A teď něco o Tobě...
Jsi student minimálně 3. ročníku technického oboru se zájmem o automobilový průmysl.
Máš zkušenosti se scriptovacím jazykem.
Nebojíš se zkoušet nové věci a čelit výzvám.
Máš přehled o elektronických systémech v moderních vozidlech a o jejich funkcích.
Mluvíš plynule anglicky.
Máš řidičský průkaz sk. B.

Další informace

My nabízíme:
Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl.
Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive.
Příležitost vidět vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech.
Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt.
Osobní rozvoj díky odborným školením.
Práci v mezinárodním týmu, aktivní využití anglického jazyka, dlouhodobou spolupráci, kompletní zaškolení, stravenky, firemní akce a další.

Adresa

Kuštova 2596/II
Rakovník
0

Zobrazit detail této firmy