Tester medicínských přístrojů v R&D – brigádník

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

DPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 18 dní

Obory
technika a elektrotechnika

Popis pozice

Jako součást testerského týmu budeš:

Spolupracovat s vývojáři na realizaci medicínských produktů.
Navrhovat metodiky měření elektrických a mechanických komponent.
Vymýšlet nové / analyzovat stávající testovací postupy.
Přinášet nový pohled a nápady.
Testovat výsledný produkt jako celek včetně SW.
Každý den se učit něco nového jako my všichni.

Požadavky

Budeme si rozumět pokud:

Studuješ ideálně 3. a vyšší ročník VŠ elektrotechnického/biomedicínského směru.
Máš schopnost technického myšlení a smyslu pro detail.
Se nebojíš přemýšlet o fyzikálních a technických problémech.
Jsi pečlivý, analytický a máš zodpovědný přístup při plnění úkolů.
Rozumíš anglicky na úrovni potřebné pro komunikaci a tvorbu technické dokumentace.
Můžeš docházet alespoň 2 dny v týdnu.

Další informace

Co Ti společnost nabízí:

Zázemí úspěšné, české společnosti s celosvětovou působností.
Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií, postupné zaškolení.
Dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP.
Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí.
Flexibilní pracovní dobu - záleží na domluvě.
Podporu v osobním rozvoji.
Spoustu akcí pořádaných společností, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme.

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

+420 770 169 508

Zobrazit detail této firmy