Specialista aplikační podpory pro F5

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 40 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

ČSOB

Popis pozice

V současné chvíli rozšiřujeme tým zaměřený na IT vývoj a správu aplikací na reversních proxy za použití F5 technologie. Jedná se o jeden z klíčových systémů našich webových portálů pro klienty. V této pozici se budete přímo podílet na návrhu a tvorbě nových řešení i rozvoji a podpoře stávajících aplikací. Důraz je kladen na bezpečnost a pečlivost.

Náplň práce:
- Administrace a rozvoj komplexních řešení na F5 s důrazem na tvorbu komplexních iRule
- Tvorba autentizačních/autorizačních modelů
- Příprava dokumentace
- Spolupráce s aplikačními architekty a obchodními analytiky v přípravných studiích projektů
- Aplikace nových poznatků, metod a technologii
- Spolupráce s interními týmy a externími dodavateli
- Diagnostika, analýza a řešení incidentů a problémů

Požadavky

- Odpovídající praxe – 2 roky v IT
- Písemná komunikace v anglickém jazyku a porozumění textu
- Schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech jejich řešení

Oceníme technické znalosti:
- Znalost technologie reversních proxy F5, ASM,LTM,APM, znalost jazyka TCL
- Tvorba vlastnich iApp/iRules na F5
- Znalost linuxového/unixového prostředí: Red Hat Linux
- Kladný vztah k IT bezpečnosti
- Znalost ISO/OSI modelu, tcp, ssl, http, owasp, open ID connect

Další informace

Nabízíme:
- Opravdu u nás najdete smysluplnou práci, kde můžete využít svůj potenciál
- Nabízíme propracovaný systém vzdělávání
- Jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
- Stravenky 100Kč za den
- Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
- Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
- Dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
- Máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
- Jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
0

Zobrazit detail této firmy