Programátor PHP

Lokalita

České Budějovice

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 7 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Robert Bosch

Popis pozice

Tvá práce bude vidět!

V našem týmu budeš vyvíjet webové a mobilní aplikace, které používají zaměstnanci společnosti BOSCH po celém světě. Mezi naše stávající produkty patří například aplikace pro správu laboratoří, řízení výrobního procesu, plánování úkolů a lidských zdrojů a mnohé další.

• Nastartuješ s mentorem!
Po nástupu dostaneš vlastní nadupané PC a služební telefon. Poté se tě ujme mentor, který tě seznámí s tím jak efektivně používat IDE PhpStom, YouTrack pro správu tvých úkolů a Teamcity pro snadný deployment.

• Každý projekt přinese novou výzvu!
Vývoj našich produktů se v mnohém liší od programování klasických webových aplikací a to hlavně tím, že kromě vyvíjení softwaru řešíme i napojení na konkrétní hardwarová a softwarová řešení pomocí rest API nebo MSSQL Service broker (např. čtečky RFID, signalizační hw moduly).

• Procesový analytik ne stroj na kód!
Většinu projektů zahájíš důslednou procesní analýzou ve spolupráci s majitelem projektu a týmem zadavatelů. Takže budeš od začátku spolutvůrce všech požadavků.

• Ergonomie na pracovišti!
Teleskopický stůl, ergonomická myš nebo klávesnice je u nás standardem, protože víme, že s bolavými zády se pracuje špatně.

• Budeš mít čas na odpočinek!
Náš tým je plný profesionálů, kteří vědí, že dobrý nápad potřebuje čas, aby uzrál. Proto věnujeme dostatek času i přátelským diskusím u kávy, která je samozřejmě zdarma.

Co Vám za to nabízíme?
Atraktivní finanční ohodnocení
Vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills
Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
Bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
Čtvrtletní a roční prémie
Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
Cafeterie 9.500,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
5 týdnů dovolené
Flexibilní pracovní doba, zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden, možnost částečného home office
Příspěvek na penzijní připojištění 1100,-Kč/měsíc
Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
Firemní mateřská školka

Požadavky

VŠ obor informatika/programování, popř. SŠ s praxí min. 5 let v oboru
OOP PHP, znalost Nette frameworku výhodou
Javascript, framework jQuery
HTML + CSS
Databáze MS SQL a MySQL
Analytické myšlení
Dobrá aktivní znalost anglického jazyka

Další informace

Adresa

Roberta Bosche 2678
0

Kontakt

Katerina.Pastykova@cz.bosch.com

Zobrazit detail této firmy