CSIRT analytik

Lokalita

Praha 4 Antala Staška 1292/32

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

Máte chuť:

  • pracovat v incident response týmu a koordinovat řešení bezpečnostních incidentů
  • dokumentovat postupy šetření a vytvářet playbooky
  • tvořit znalostní bázi detekčních pravidel, threat intelligence
  • sledovat trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • pracovat v týmu v režimu 5x8 a zároveň se podílet na pohotovostech

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte znalost procesů z oblasti kybernetické a informační bezpečnosti
  • ovládáte některého z nástrojů SIEM (ideálně Splunk)
  • máte znalost řešení z oblasti bezpečnosti (UEBA, CASB, IPS, IDS)
  • Vám komunikace v anglickém jazyce nedělá problém
  • máte znalost problematiky sítí a aplikací (firewall, proxy)

Další informace

U nás získáte:

  • zajímavou a pestrou práci kdy ani jeden den nebude stejný
  • profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní banky
  • možnost používat moderní a specifické technologie

  Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
  • 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
  • zvýhodněné bankovní produkty
  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
  • zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (České dráhy, Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
0

Kontakt

kknapova@csas.cz

Zobrazit detail této firmy