CSIRT analytik

Lokalita

Praha 4 Antala Staška 1292/32

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika

Popis pozice

Máte chuť:

* pracovat v incident response týmu a koordinovat řešení bezpečnostních incidentů
* dokumentovat postupy šetření a vytvářet playbooky
* tvořit znalostní bázi detekčních pravidel, threat intelligence
* sledovat trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti
* pracovat v týmu v režimu 5x8 a zároveň se podílet na pohotovostech

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

* máte znalost procesů z oblasti kybernetické a informační bezpečnosti
* ovládáte některého z nástrojů SIEM (ideálně Splunk)
* máte znalost řešení z oblasti bezpečnosti (UEBA, CASB, IPS, IDS)
* Vám komunikace v anglickém jazyce nedělá problém
* máte znalost problematiky sítí a aplikací (firewall, proxy)

Další informace

U nás získáte:

* zajímavou a pestrou práci kdy ani jeden den nebude stejný
* profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní banky
* možnost používat moderní a specifické technologie

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

* 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
* 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
* příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
* zvýhodněné bankovní produkty
* příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
* zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (České dráhy, Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Hejtmanská 16
Praha 9
0

Kontakt

kknapova@csas.cz

Zobrazit detail této firmy