Data Science Risk Analyst

Lokalita

Praha 4 Poláčkova 1976/2

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika

Popis pozice

Máte chuť:

* podílet se na řešení business problémů pomocí statistických a optimalizačních metod
* vytvářet prediktivní modely za účelem zlepšování kreditního cyklu klienta
*inovovat modely založené na big data a rozvíjet alternativní metody scoringových modelů
* programovat řešení v matematické solveru a tím přímo ovlivňovat automatický rozhodovací proces
* vzdělávat se v oblasti bankovnictví, digitalizace, programování, Machine Learning
* přinášet technicko-analytické inovace vedoucí k rozvoji robotizace a efektivity rozhodovacího procesu
* spolupracovat s jinými útvary banky (Business, IT, Scoring) na společných projektech

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máte:

* VŠ vzdělání se zaměřením na matematiku, statistiku
* min. 3-letou praxi s praktickými zkušenostmi s vývojem a implementací statistických a matematických modelů
* matematiku v krvi a zároveň dokážete vidět souvislosti Vašich řešení a jejich dopad na firmu jako celek
* efektivní a praktickou znalost statistických a matematických programů (R, Python velkou výhodou)
* pozitivní přístup k řešení svěřených úkolů a jste cílevědomý a zodpovědný člověk, který bere problémy jako výzvu a každým den pracuje na svém rozvoji

Výhodou je pokud mate:

* zkušenost v bankovním sektoru v oblasti retailového uvěrování
* praktické znalosti optimalizačních úloh v jakémkoliv odvětví

Další informace

Co u nás získáte?

* dynamickou práci v analytickém týmu úzce napojeném na jiné útvary v bance (Business, IT, Collection, Data Science, Scoring)
* možnost podílet se na vývoji inovativních metod specifických pro finanční sektor
* silnou podporu pro profesní i osobní rozvoj
* možnost práce se špičkovými nástroji od světových firem
* práci na rozmanitých projektech i s externími partnery
* možnost odborného rozvoje a vzdělávání šité na míru
* motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
* profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

* 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání * důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
* 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
* příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
* zvýhodněné bankovní produkty
* příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
* zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (České dráhy, Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Hejtmanská 16
Praha 9
0

Kontakt

kknapova@csas.cz

Zobrazit detail této firmy