HW vývojář

Lokalita

Třebohostická 987/5, Praha 10 - Strašnice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 389 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

TTC Marconi s.r.o

Popis pozice

Pracovat na moderních a nových telekomunikačních zařízeních
Vylepšovat stávající perspektivní produkty
Podílet se na zajímavých projektech, např. v oblasti IoT, energetiky nebo dopravy
Spolupracovat na návrhu blokových diagramů pro nové produkty
Vytvářet schémata podle blokového diagramu nebo slovního popisu
Vyhledávat vhodné součástky
Kreslit schémata desek plošných spojů
Mít zodpovědnost za tvorbu dokumentace
Oživovat prototypy, podílet se na komplexním testování a spolupracovat při uvádění do provozu

Požadavky

Zkušenost s návrhem schémat podle blokového diagramu
Orientaci v digitálních a analogových obvodech
Znalost sériových rozhraní (SPI, I2C, RS232, RS485, CAN, TDM, USB, Ethernet, Serdes, LVDS, …)
Znalost pravidel pro návrh plošných spojů
Zkušenost s vývojovým prostředím KiCad nebo jiným
Orientaci v datasheetech výrobců součástek (porozumění technické angličtině)
Vysokoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika / elektronika nebo praxi v délce alespoň 2 roky na obdobné pozici

Adresa

Třebohostická 987/5
Praha 10
0

Kontakt

+420 702 298 015

Zobrazit detail této firmy