Stáž v technologické firmě

Lokalita

Třebohostická 987/5, Praha 10 - Strašnice

Typ nabídky

stáž

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 225 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

TTC MARCONI s.r.o

video placeholder

Popis pozice

Chtěli byste si vyzkoušet, jaké to je pracovat v technologické firmě? Pojďte to zkusit k nám v rámci stáže. Během stáže se Vám budou věnovat mentoři, uvidíte pod ruce různým specialistou v oblasti ICT, konvergované bezpečnosti, Seznámíte se s tím, jaké je to pracovat pro klienty typu ČEZ, Letiště Praha, atd.

Co konkrétně v rámci stáže od nás můžete očekávat?

  • Společně s HR specialistou se seznámíte s chodem celé společnosti. Vytipujete si oblasti, které by pro Vás mohly být zajímavé a domluvíte stáže v jednotlivých oddělení (technické od., vývojové od. ad.).
  • Na základě Vašich preferencí sestavíme konkrétní rozvojový plán pro Vás na míru.
  • V průběhu stáže na oddělení Vám bude přidělen mentor, se kterým můžete řešit všechny otázky.
  • Po ukončení stáže Vás poprosíme o sepsání zpětné vazby a v případě oboustranné spokojenosti můžete od nás očekávat pracovní nabídku.

Těšíme se na Vás.

Požadavky

  • Student/ka VŠ se zaměřením na elektrotechniku, informatiku a další příbuzné obory.
  • Zájem věnovat se cca 2-4 měsíce neplacené stáži, a to minimálně 1-2 dny v týdnu (konkrétně dle individuální domluvy)

Adresa

Třebohostická 987/5
Praha 10
0

Kontakt

+420 702 298 015

Zobrazit detail této firmy