SW analytik

Lokalita

Třebohostická 987/5, Praha 10 - Strašnice

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 400 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

TTC Marconi s.r.o

Popis pozice

Usnadnění práce operátorů na dispečerských centrech v záchranných složkách, energetice nebo na drahách a sladění různých způsobů komunikace (telefonie, rádiová volání, rozhlasy atd.) přes jednotné rozhraní – to je hlavním smyslem našeho řešení, dispečerského terminálu KONOS.
Naším cílem je, aby se operátor na dispečinku mohl soustředit na podstatu své práce, tj. řešení krizových situací
a neztrácel cenné vteřiny vyhledáváním informací nebo zápolením s technikou ve chvíli, kdy jde o záchranu
lidských životů nebo majetku.

Na této pozici budete:
• Představovat takového styčného důstojníka – komunikovat jednak se zákazníky / uživateli / produktovým manažerem na straně jedné, ale také s vývojáři / testery / technickou podporou na straně druhé
• Analyzovat jednotlivé požadavky a navrhovat možná řešení každého příchozího problému nebo složité situace, diskutovat o nich a hledat nejlepší cestu v rámci týmu vývoje
• Dohlížet na implementaci vlastností dispečerských řešení v zadaném rozsahu
• Specifikovat některé důležité výkonnostní testy a koordinovat aktivity testerského týmu

Požadavky

• Uvítáme předchozí praxi na pozici IT analytika, vývojáře či testera, ale NENÍ podmínkou
• Mělo by Vás bavit zkoumat a řešit složité problémy, a průběžně se učit novým věcem či technologiím
• Předpokládáme, že jste silný v analytických schopnostech – umíte se rychle zorientovat v situaci, pochopit podstatu problému a přijít s adekvátním řešením
• Umíte naslouchat ostatním, prezentovat a vysvětlovat své nápady, nebát se argumentovat
• Výhodou (ale nikoliv nutnou podmínkou) bude pracovní zkušenost s agilním řízením, nebo zkušenosti a rozhled v celé řadě různých IT oblastí (počítačové a telekomunikační sítě, Linux, databáze, VoIP, …)
• Také pokud dokážete komunikovat v angličtině, nebo ji např. využít ke čtení dokumentace
• A hlavně, hledáme týmového hráče!

Adresa

Třebohostická 987/5
Praha 10
0

Kontakt

+420 702 298 015

Zobrazit detail této firmy