PRODUKTOVÝ TESTER

Lokalita

Třebohostická 987/5, Praha 10 - Strašnice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 195 dní

Obory
informatika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

TTC MARCONI s.r.o

video placeholder

Popis pozice

Technický úsek v TTC MARCONI – to je tým profesionálů, kteří se zaměřují na složité, technicky náročné problémy při návrzích, instalacích a provozní podpoře projektů u našich zákazníků. Hledáme mezi sebe nové, do techniky zapálené kolegy. Staneš se součástí týmu testovacího oddělení, které se zaměřuje zejména na testování produktu a řešení v oblastech integrace dispečerských hlasových zařízení . Čeká tě zde velmi rozmanitá práce spočívající v testování vlastností a funkcí. To vše na zajímavých a náročných projektech typu komunikačních center dispečinku zákazníků jako je ČEZ nebo Správa železnic a často využívajících kritické infrastruktury jako Zdravotnická záchranná služba.

Na této pozici budete: • Budete zaznamenávat výsledky testů a zadávat případné nalezené chyby do systému • Budete testovat integrace různých technologií (VoIP, RGW, GSM, GSM-R, Voice Recording) s produkty naší společnosti • Budete nasazovat nové verze produktů v testovacím prostředí. Následně budete sdílet zkušenosti s oddělením technické realizace a podpory • Budete participovat při udržování testovacího prostředí • Budete úzce spolupracovat s vývojovým a technickým úsekem • Po zapracování budete spolupracovat na rozvoji produktu

Požadavky

• Znalost Unix / Linux na úrovni Administrator junior

• Orientaci v problematice datových sítí

• Chuť se učit a rozvíjet svoje znalosti (budete mít naši podporu)

• Řidičský průkaz skupiny B (kvůli občasným cestám k zákazníkovi nebo partnerovi)

• Samostatnost, zodpovědnost

Adresa

Třebohostická 987/5
Praha 10
0

Kontakt

+420 702 298 015

Zobrazit detail této firmy