Backend Developer / J2EE

Lokalita

Antala Staška 32

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
informatika

Popis pozice

* Budete vyvíjet backend pro webové aplikace - jedeme na J2EE a Spring ekosystému, používáme REST a CI/CD pipeline
* Dáváme si záležet na čistém, bezpečném a efektivním kódu
* Máme automatizované testy, které je potřeba udržovat a rozvíjet
* Nástroj, který nemáme, si klidně sami napíšeme
* Aplikace nejen rozvíjíme, ale také o ně pečujeme. Společně s týmem se tak budete podílet i na podpoře provozu (DEVOPS)
* Budete získávat další odborné znalosti. IT svět banky je velice komplexní a jen tak Vás nepřestane překvapovat
* Společně s týmem budete zodpovědní za dosahování vytyčených cílů
* Řádně si osvojíte SCRUM, pokud ho již plně neovládáte

Požadavky

* Znalost programování v jazyce Java a J2EE (Spring, REST)
* Znalost nástrojů GIT, Maven/Gradle
* Základy SQL a úplné základy frontendu (HTML, CSS, JavaScript)
* Velkou výhodou je pak znalost Teamcity/Jenkins, Linux, Shell, Intellij IDEA

Další informace

* pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* zajímavou a zodpovědnou práci
* možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
* motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
* profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
* Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

* 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
* 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem
* příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
* zvýhodněné bankovní produkty
* příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Adresa

Hejtmanská 16
Praha 9
0

Kontakt

Lukáš Souhrada

Zobrazit detail této firmy