Backend Developer / J2EE

Lokalita

Antala Staška 32

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
video placeholder

Popis pozice

  • Budete vyvíjet backend pro webové aplikace - jedeme na J2EE a Spring ekosystému, používáme REST a CI/CD pipeline
  • Dáváme si záležet na čistém, bezpečném a efektivním kódu
  • Máme automatizované testy, které je potřeba udržovat a rozvíjet
  • Nástroj, který nemáme, si klidně sami napíšeme
  • Aplikace nejen rozvíjíme, ale také o ně pečujeme. Společně s týmem se tak budete podílet i na podpoře provozu (DEVOPS)
  • Budete získávat další odborné znalosti. IT svět banky je velice komplexní a jen tak Vás nepřestane překvapovat
  • Společně s týmem budete zodpovědní za dosahování vytyčených cílů
  • Řádně si osvojíte SCRUM, pokud ho již plně neovládáte

Požadavky

  • Znalost programování v jazyce Java a J2EE (Spring, REST)
  • Znalost nástrojů GIT, Maven/Gradle
  • Základy SQL a úplné základy frontendu (HTML, CSS, JavaScript)
  • Velkou výhodou je pak znalost Teamcity/Jenkins, Linux, Shell, Intellij IDEA

Další informace

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • zajímavou a zodpovědnou práci

  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání

  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod

  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

  • Navíc ke mzdě nabízíme jedny z nejlepších benefitů na trhu:

  • 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)

  • 110 Kč ve stravenkách/den - plně hrazené zaměstnavatelem

  • příspěvek 9.600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)

  • zvýhodněné bankovní produkty

  • příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok

Adresa

Olbrachtova 1929/62
Praha 4
0

Kontakt

Lukáš Souhrada

Zobrazit detail této firmy