J2EE + JS programátor (FullStack)

Lokalita

Budějovická 13-A

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
informatika

Popis pozice

* budete se podílet se na vývoji nových aplikací v moderní architektuře a s moderními prostředky
* budete pracovat s širokým spektrem různých technologií od FE technologií HTML, CSS, JavaScript/Typescript, Angular8+, až po BE technologie Javu/Kotlin a její rozšíření (Spring, Spring Boot, Spring Cloud, Apacha Kafka…)
* čeká vás také spolupráce na návrhu architektury nových systémů
* budete používat především relační databáze (Oracle, PostgreSQL) ale i nonSQL (Cassandra, REDIS, ElasticSearch)
* zkusíte si aplikace nejen jednou vyvinout, ale i následně rozvíjet a na základě zpětné vazby kontinuálně vylepšovat

Požadavky

* máte znalosti programování, víte, jak používat objekty a * vyznáte se jak v Javě/Kotlinu, tak v Angular8+ (JavaScript/TypeScript)
* bez potíží zvládáte i HTML, CSS a SQL
* máte praxi z vývoje komplexních aplikací v týmech

Uvítáme pokud máte:

* znalost operačních systémů LINUX (Redhat 7.x)
* zkušenosti v oblasti návrhu REST API a modelovacích technik UML, ERD, včetně Case nástrojů (EA)
* znalost práce s Docker kontejnery s platformou Openshift/Kubernetes

Nástupní plat

55 000

Další informace

* 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
* 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách - plně hrazené zaměstnavatelem
* příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
* zvýhodněné bankovní produkty
* příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
* zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (České dráhy, Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších

Adresa

Hejtmanská 16
Praha 9
0

Kontakt

Lukáš Souhrada

Zobrazit detail této firmy