Specialista pro IT Service desk - junior

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 93 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

ČSOB

Popis pozice

Kdo jste a co máte za sebou?
- Rádi si povídáte s lidmi a rádi jim pomáháte
- Počítače, mobily, tablety a podobné hračky Vám nejsou cizí
- Jste kreativní a chcete se učit nové věci
- Jste rádi součástí pohodového týmu
- Dobrá nálada je vám vlastní

Co u nás budete dělat?
- Obsluhovat telefonní linku IT Service Desku
- Odpovídat na dotazy uživatelů a pomáhat s jejich řešením
- Evidovat požadavky do servisního nástroje ServiceNow a zajišťovat jejich směřování na další úroveň podpory
- Podávat informace o stavu řešení již zadaných požadavků
- Urgovat a eskalovat ostatní řešitelské skupiny ohledně řešení

Co se u nás naučíte?
- Seznámíte se s bankovním prostředím z pohledu IT
- Zvládat náročné situace
- Pracovat se servisním nástrojem ServiceNow

Požadavky

Požadujeme:
- Úplné středoškolské vzdělání
- Dobrá znalost práce s PC
- Komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti v českém jazyce
- Schopnost a ochotu učit se
- Samostatnost a odpovědnost
- Schopnost práce v týmu
- Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
- Práce ve směnném provozu od 7:00 – 18:00

Další informace

Proč pracovat právě u nás?
- Opravdu u nás najdete smysluplnou práci, kde můžete využít svůj potenciál
- Nabízíme propracovaný systém vzdělávání
- Jsme opravdu flexibilní - možnost být min. 1 den v týdnu na Home office
- Stravenky 100Kč za den
- Štědrý příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- Výrazně zvýhodněné produkty celé skupiny ČSOB
- Cafeterii s vlastním výběrem využití (například a nejenom MultiSport karta, sport, vzdělávání, dovolená) - 8.100 Kč za rok
- Dovolenou 25 dní v roce + 5 dní sick days
- Máme skvělé CSR – pomáháme lidem a přírodě dobrovolnickými dny, mentoringem, regionálními granty
- Jsme sportovní - dvakrát ročně můžete s bankou vyrazit na víkend na hory, či k vodě

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
0

Kontakt

agillova@csob.cz

Zobrazit detail této firmy