Inženýr - tester ve zkušební laboratoři v medicínském vývoji

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 48 dní

Obory
technika a elektrotechnika

Popis pozice

Čemu se u nás budete věnovat:

Tvorbě a analýze metodik testování pro elektrické a mechanické komponenty.
Provádění jednorázových testů ve zkušební laboratoři dle normativních požadavků.
Přípravě a návrhu realizace dlouhodobých a životnostních testů.
Vývoji vlastních zkušebních přípravků, testerů.
Osvojování si metodik testování a měření pro nové technologie - např. lasery.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máte:

Vzdělání (obor Elektro - vyhláška 50), technické myšlení.
Pečlivý, analytický a zodpovědný přístup při plnění úkolů.
Zkušenosti z elektrotechnických měření.
Orientaci v HW a procesu vývoje elektronických zařízení výhodou.
Angličtinu (občasná komunikace s kolegy v zahraničí, tvorba dokumentace).
Základní znalost programování pro vývoj a řízení jednodušších testovacích přípravků - LabView, PLC, vývojové kity, platformy - Arduino apod.

Další informace

Co Vám můžeme nabídnout:

Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií.
Pružnou pracovní dobu.
Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Zobrazit detail této firmy