TEST ENGINEER - ZKUŠEBNÍ LABORATOŘ V MEDICÍNSKÉM R&D

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Čemu se u nás budete věnovat:

Tvorbě a analýze metodik testování pro elektrické a mechanické komponenty. Provádění jednorázových testů ve zkušební laboratoři dle normativních požadavků. Přípravě a návrhu realizace dlouhodobých a životnostních testů. Vývoji vlastních zkušebních přípravků, testerů. Osvojování si metodik testování a měření pro nové technologie - např. lasery, respirátory.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máte:

Vzdělání (obor Elektro - vyhláška 50), technické myšlení. Pečlivý, analytický a zodpovědný přístup při plnění úkolů. Zkušenosti z elektrotechnických měření a prototypového (vývojového) testování. Orientaci v HW a procesu vývoje elektronických zařízení výhodou. Angličtinu (občasná komunikace s kolegy v zahraničí, tvorba dokumentace). Základní znalost programování pro vývoj a řízení jednodušších testovacích přípravků - LabView, PLC, vývojové kity, platformy - Arduino apod.

Další informace

Co Vám můžeme nabídnout:

Být u zrodu nových technologií pro medicínu. Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí. Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií. Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů. Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií. Pružnou pracovní dobu. Zvýhodněnou kartu Multisport či ActivePass. Systém zaměstnaneckých benefitů. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Zobrazit detail této firmy