Školitel pro kardiologické přístroje v mezinárodním servisu

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie fyzika informatika technika a elektrotechnika
video placeholder

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

Budeš mít zodpovědnost za oblast kardiologie v mezinárodním servisu a její rozvoj. Školení servisních techniků. Tvorbě servisních manuálů a související servisní dokumentaci ke kardiologickým přístrojům a SW. Poskytování servisní podpory nejvyšší úrovně (sofistikovanější případy, dosud neznámé závady) pro kardiologický software, diagnostické kardiologické přístroje a přístroje využívající síťovou komunikaci, pomoc při řešení problémů s ohledem na místní IT infrastrukturu. Vzdálené podpoře instalací kompletních řešení kardiologického SW.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máš:

VŠ vzdělání v technickém oboru (elektro, IT, biomedicína). Dobrou znalost AJ (servisní dokumentace a trénink servisních techniků je prováděn v angličtině). Všeobecné znalosti elektroniky, techniky. Technické a analytické myšlení, schopnost řešit neznámé problémy v souvislostech, přinášet nápady. Základní znalosti síťování LAN / WLAN a operačních systémů Windows. Smysl pro detail a spolehlivost je Ti vlastní. Komunikační dovednosti (školení techniků, technická podpora), ochota pomoci. Orientaci na cíl a řešení. Otevřenost, proaktivitu, samostatnost, schopnost práce v mezinárodním týmu. Zkušenost s nemocničním prostředím/kardiologií není nutná.

Další informace

Vhodné pro:

Techniky se znalostí IT orientující se i v HW, s dobrou sebeorganizací, schopností řešit problémy s nadhledem, ne pouze v detailu. Kandidáty ochotné cestovat do zahraničí několikrát do roka pro pokrytí servisních školení. Kandidáty, kteří nesplňují všechna kritéria, ale mají chuť do nich dorůst. Absolventy.

Co Ti můžeme nabídnout:

Zázemí nejmodernějšího vývojového centra. Práci na projektu od první myšlenky až po předání do sériové produkce. Být u zrodu nových technologií pro medicínu. Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí. Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií. Pružnou pracovní dobu. Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu. Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Zobrazit detail této firmy