Školitel pro kardiologii v mezinárodním servisu

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 48 dní

Obory
biologie fyzika informatika technika a elektrotechnika

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

Budeš mít zodpovědnost za oblast kardiologie v mezinárodním servisu a její rozvoj.
Školení servisních techniků.
Tvorbě servisních manuálů a související servisní dokumentaci ke kardiologickým přístrojům a SW.
Poskytování servisní podpory nejvyšší úrovně (sofistikovanější případy, dosud neznámé závady) pro kardiologický software, diagnostické kardiologické přístroje a přístroje využívající síťovou komunikaci, pomoc při řešení problémů s ohledem na místní IT infrastrukturu.
Vzdálené podpoře instalací kompletních řešení kardiologického SW.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máš:

VŠ vzdělání v technickém oboru (elektro, IT, biomedicína).
Dobrou znalost AJ (servisní dokumentace a trénink servisních techniků je prováděn v angličtině).
Všeobecné znalosti elektroniky, techniky.
Technické a analytické myšlení, schopnost řešit neznámé problémy v souvislostech, přinášet nápady.
Základní znalosti síťování LAN / WLAN a operačních systémů Windows.
Smysl pro detail a spolehlivost je Ti vlastní.
Komunikační dovednosti (školení techniků, technická podpora), ochota pomoci.
Orientaci na cíl a řešení.
Otevřenost, proaktivitu, samostatnost, schopnost práce v mezinárodním týmu.
Zkušenost s nemocničním prostředím/kardiologií není nutná.

Další informace

Vhodné pro:

Techniky se znalostí IT orientující se i v HW, s dobrou sebeorganizací, schopností řešit problémy s nadhledem, ne pouze v detailu.
Kandidáty ochotné cestovat do zahraničí několikrát do roka pro pokrytí servisních školení.
Kandidáty, kteří nesplňují všechna kritéria, ale mají chuť do nich dorůst.
Absolventy.

Co Ti můžeme nabídnout:

Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
Práci na projektu od první myšlenky až po předání do sériové produkce.
Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
Pružnou pracovní dobu.
Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Zobrazit detail této firmy