Programátor C++, Qt – medicínský vývoj v R&D

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 48 dní

Obory
informatika technika a elektrotechnika

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

- Budeš programovat software běžící v BTL medicínských zařízeních:
○ Software je postaven nad Qt frameworkem a běží na embedded Linuxu.

- Budeš navrhovat a rozvíjet interní softwarovou platformu pro řízení medicínských přístrojů:
○ řízení terapie, přístupové karty, vzdálené logování, interní komunikace RS485, společné grafické prvky atd.

Dále se budeš věnovat:

- Softwarové obsluze hardwarových rozhraní přístroje.
- Implementaci dotykových grafických uživatelských rozhraní v prostředí Qt (QML) na platformách Windows / Linux.
- Spolupráci na vývoji přístroje s ostatními členy týmu (HW, certifikace, testování).
- Při své práci budeš také v kontaktu se zahraničními kolegy a dodavateli.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud máš:

- SŠ/VŠ vzdělání nebo praxe v oboru.
- Aktivní zájem o obor.
- Znalost a zkušenost s C++ (Qt výhodou).
- Zkušenost z objektově orientovaného programování.
- Základní znalost angličtiny (alespoň na úrovni porozumění technické dokumentaci).

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

- Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
- Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
- Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
- Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
- Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
- Růst ve stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
- Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
- Pružnou pracovní dobu.
- Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
- Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Zobrazit detail této firmy