Software Engineer C++ , Brno

Lokalita

Jihomoravský

Typ nabídky

ostatní

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 65 dní

Obory
informatika

Popis pozice

Čemu se u nás budete věnovat?
vývoji a implementaci softwaru v C++ na Windows platformě pro server elektronových mikroskopů
ověřování funkčnosti přímo u hardwaru
budete mít kompletní odpovědnost za strukturu i kvalitu kódu
spolupráci s kolegy (vývojáři, aplikační specialisté, systémoví inženýři) v Brně, Hillsboro (USA) a Eindhovenu (NL)

Požadavky

Koho hledáme?
uchazeče s alespoň Bc. vzděláním v informatice či příbuzném oboru
pokročilá znalost C++
vítaná je znalost STL, Boost, C#, COM, MS Visual Studio a Windows vývoje
porozumění základním softwarovým procesům a nástrojům
komunikativní znalost angličtiny

Další informace

Čím Vás budeme motivovat?
prací v mezinárodní high-tech společností s unikátním produktem
přátelskou a otevřenou firemní kulturou
flexibilní pracovní dobou a 5 týdny dovolené
ročním bonusem, příspěvkem na penzijní pojištění a mobilním tarifem pro osobní účely za přátelské ceny
Multisport kartou zdarma
profesním rozvojem včetně výuky angličtiny zdarma
moderním pracovním prostředím s jógou, masážemi a fyzioterapií přímo v budově

Adresa

Vlastimila Pecha 1282/12
Brno
0

Kontakt

+420 735 191 178

Zobrazit detail této firmy