Internship – Vývoj detekčních technologií, Brno

Lokalita

jiný

Typ nabídky

brigáda

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 65 dní

Obory
fyzika technika a elektrotechnika

Popis pozice

Čemu se u nás budete věnovat:

• pracovat s elektronovými mikroskopy a systémy s fokusovaným iontovým svazkem
• testovat vývojových prototypů částí elektronových mikroskopů
• přípravovat experimentálních aparatur a vyhodnocování měřených dat
• spolupracovat na vývojových projektech

Požadavky

Koho hledáme:

• studenta vysoké školy nebo doktorského studia oboru fyziky, fyzikální inženýrství nebo elektrotechnika
• obecný technický přehled, znalosti v oborech aplikované fyziky, matematiky
• znalosti v oblasti programování skriptů (Matlab, Python, LabView) výhodou
• dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
• schopnost samostatného uvažování a rozhodování
• aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
• ochota neustále se učit a sdílet znalosti
• možnost pracovat 20 hod/týden po dobu jednoho roku

Další informace

• náročnou, ale smysluplnou a perspektivní práci v mezinárodní HI-TECH společnosti
• možnost podílet se na projektech na hranici lidského poznání
• podporu rozvoje a vzdělávání
• flexibilní pracovní dobu
• zaměstnanecké výhody
• širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí
• moderní pracovní prostředí

Adresa

Vlastimila Pecha 1282/12
Brno
0

Kontakt

+420 737 430 952

Zobrazit detail této firmy