Internship – R&D Systém Engineer, Brno

Lokalita

Jihomoravský

Typ nabídky

brigáda

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 61 dní

Obory
technika a elektrotechnika

Popis pozice

Čemu se u nás budete věnovat?

Testování vývojových prototypů elektronových mikroskopů a jejich součástí
Příprava testovacích a seřizovacích postupů
Dokumentace výsledků do testovacích zpráv
Spolupráce na vývojových projektech

Požadavky

Koho hledáme?
Studenta vysoké školy nebo doktorského studia technického oboru
Obecný technický přehled
Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
Schopnost samostatného uvažování a rozhodování
Aktivní a tvůrčí přístup k řešení problémů
Ochota neustále se učit a sdílet znalosti
Možnost pracovat 20 hod/týden po dobu jednoho roku

Další informace

Čím Vás budeme motivovat?
Podpoříme Ťe v Tvém rozvoji a vzdělávání, včetně jazykových kurzů
Budeš v příjemném a moderním pracovním prostrředí
Jazykové kurzy
Flexibilní pracovní dobu
Zaměstnanecké výhody
Širokou škálu sportovních aktivit a společenských akcí

Adresa

Vlastimila Pecha 1282/12
Brno
0

Kontakt

+420 737 430 952

Zobrazit detail této firmy