PRICING ANALYTIK - AKTUÁR - NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Lokalita

Praha 4, Na Pankráci 123

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
matematika

Popis pozice

Prima tým 7 expertů hledá k sobě nadšence pro pojistnou matematiku na pozici Analytika neživotního pojištění.
• Zajímá Vás GLM modelování a analýzy neživotního pojištění?
• Umíte oceňovat rizika pojištění vozidel, majetku, odpovědnosti a cestovního pojištění?
• Chcete pracovat s exkluzivními analytickými nástroji?
• Posuňte svoji kariéru, ať máte 2 roky, nebo 20 let po VŠ.
• Staňte se součástí jedné z největších pojišťovacích skupin na světě…
…třeba na této pozici.

Co je náplní práce
• analýzy portfolia retailového neživotního pojištění
• spolupráce na tvorbě nových produktů neživotního pojištění
• pricing produktů neživotního pojištění pomocí GLM modelů: stanovení sazeb, přirážek/slev a provizí
• příprava ad hoc reportů pro rozhodování členů vedení
• řízení svěřených projektů v rámci skupiny Generali v ČR i zahraničí

Požadavky

• schopnost se zorientovat a kreativně řešit matematické úlohy
• praxe pojistného matematika (ideálně pak v pricingu neživotního pojištění)- výhodou
• pokročilá znalost MS Excel (MS Access a VBA výhodou)
• práce s databázemi (SQL či jiný databázový jazyk)
• samostatnost a logické uvažování
• schopnost obhájit své názory

Nástupní plat

dle dohody

Další informace

Co můžeme nabídnout
• práci v největší pojišťovně „jedničce na trhu“
• atraktivní kreativní práci v týmu skvělých kolegů
• skvělou datovou základnu a profesionální analytické nástroje
• příležitost učit se a sdílet know-how, nejen v českém, ale i mezinárodním týmu skupiny Generali
• bohatý systém zaměstnaneckých výhod, ze kterého si vybere každý

Adresa

Na Pankráci 123
Praha 4
0

Kontakt

lenka.malinova@generaliceska.cz

Zobrazit detail této firmy