EX = DX = Λ

Lokalita

Praha 4, Na Pankráci 123

Typ nabídky

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
matematika

Popis pozice

• Třeba i takhle vypadá náš denní chleba… Poissonovo rozdělení mimo jiné používáme pro počet škod. Ptáte se jakých?
• Kromě těch nejběžnějších jsme přišli třeba i na to, která je nejvíce pojišťovaná rasa domácích mazlíčků, nebo co způsobuje zvýšení nehodovosti řidičů po čtyřicítce.
• Jo, i pojistná matematika může být někdy sranda…
• Zajímají tě kuriozity z naší práce? Připravili jsme o nich online seriál.

Kdo jsme?
• Parta „normálních“ mladých lidí, které baví hledat s pomocí matematických nástrojů vysvětlení pro nezvyklé jevy. Pracujeme s data sety čítajícími miliony reálných záznamů. Praxe je mnohem zábavnější než cvičná skandinávská data :)
• Máme opravdu velký prostor pro vlastní kreativitu, abychom přišli věcem na kloub.
• Neustále se učíme od největších kapacit v oboru - na konferencích, přednáškách i v kanceláři.
• Milujeme deskové hry.
• Šéf je fajn, má pochopení pro naše studijní povinnosti, dokonce máme v pracovních cílech „přinést diplom“.

Požadavky

Otázka na Tebe
• Dokážeš říct, jak spočítat pravděpodobnost, že šéfova oblíbená rybička chcípne v době jeho dovolené, zrovna když byla na Tobě řada, abys ji nakrmil/a?
• ANO? Pak je pravděpodobnost, že bys zapadl/a do našeho týmu, opravdu vysoká a hledáme právě Tebe!
• Chceš se s námi virtuálně setkat a dozvědět se více o nás a naší práci?
• Odpověz na tento „inzerát“ a propojíme tě online s Bárou a Honzou, kteří by mohli být Tvoji kolegové.
• Životopis můžeš poslat předem, nebo až po setkání.

Těšíme se!

Bára Sejkorová a Honza Fučík,
analytici v týmu Pricing neživotního pojištění

Nástupní plat

dle dohody

Adresa

Na Pankráci 123
Praha 4
0

Kontakt

lenka.malinova@generaliceska.cz

Zobrazit detail této firmy