POJISTNÝ MATEMATIK - PŘI STUDIU

Lokalita

Praha 4, Na Pankráci 123

Typ nabídky

DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
matematika

Popis pozice

CHCEŠ ZÍSKAT PRAXI V POJISTNÉ MATEMATICE?

Do týmu Pojistná matematika neživotního pojištění hledáme šikovného kolegu či kolegyni se zájmem o pojistnou matematiku.

NA ROZSAHU A FORMĚ SPOLUPRÁCE SE DOMLUVÍME INDIVIDUÁLNĚ.

Potřebujeme podporu v naší každodenní práci.

Co konkrétně děláme?
• Analýza přebytku škodních rezerv a jeho run.offu. Měření volatility v očekávaných technickém výsledku
• Modelování rizika katastrofických škod a jejich validace
• Měření rizika nedostatečnosti pojistného na základě predikce frekvence a severity škod. Testování nastavení zajistných programů a měření jejich efektivity
• Analýza aktuárského konečného škodního průběhu
• Příprava vstupů pro kapitálové modely Solvency II

Požadavky

• Zájem o matematiku, nejlépe pojistnou
• Analytické a logické myšlení
• Velmi dobrá znalost Excelu (makra pomůžou)
• Znalost SQL práci usnadní, ale není nutná
• Základy programování v R, Python, Matlab - výhodou
• Bez angličtiny na komunikativní úrovni to nepůjde

Nástupní plat

dle dohody

Další informace

• Na dokončení Tvého studia záleží šéfovi možná víc než Tobě.
• Využiješ, co znáš ze školy.
• Učíš se od profíků, otevřeš si dveře do půlky Evropy.
• Využíváš moderní a různorodé technologie.
• Práce s obrovským množstvím reálných dat.
• Máme skvělý kancl pro 13 mladých lidí/matfyzáků s pohodlnou židlí a výhledem na Prahu.
• V kanclu provozujeme vlastní bistro/ hospůdku (a v budově je velmi slušná jídelna s celodenním provozem).
• Jezdíme na společné akce (hory, voda, sklípky, výlety).
• Hrajeme akční hry (lasergame, escape room).

Adresa

Na Pankráci 123
Praha 4
0

Kontakt

lenka.malinova@generaliceska.cz

Zobrazit detail této firmy