Java Developer

Lokalita

Liberec, Mladá Boleslav

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 62 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Náš tým se neustále rozrůstá a aktuálně bychom ho rádi posílili o kolegu/kolegyni v roli Java Developera. Obecně v našem týmu řešíme realizaci projektů v oblasti Automotive zaměřujících se například na podporu procesu přípravy, plánování a vyhodnocování slevových akcí, vývoj portálových řešení, e-shopů, nebo objednávkového systému.

Co tě u nás čeká?

- participace na rozvoji klíčových systémů, které slouží např. k podpoře prodeje a aftersales, k plánování a vyhodnocování prodejů nových vozů, či portálovému řešení
- práce s frameworky Spring, JSP, JSF, Hibernate
- přátelská atmosféra a menší tým v centru města

Požadavky

Co od tebe očekáváme?

- zkušenost s vývojem v Javě
- znalost frameworků Spring nebo Hibernate
- orientaci v databázích
- zájem o frontendové technologie (HTML, CSS, JavaScript)

Další informace

Co ti můžeme nabídnout?

- rychlý náborový proces, kde nebudeš na zpětnou vazbu čekat týdny, ale dny
- zázemí největší české softwarové společnosti, která ti umožní profesně růst
- plusy jako například možnost využití firemních objektů na horách a u moře, MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní tarify a mnoho dalšího

Pokud máš zájem o více informací, neváhej se ozvat! Rádi se s tebou setkáme a probereme detaily.

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

+420 703 199 975

Zobrazit detail této firmy