Linux administrator

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

video placeholder

Popis pozice

Baví vás práce s Linuxem a vyznáte se v provozu informačních systémů? Zajímá vás cloud, kontejnery, automatizace a sledujete s tím spojené nové moderní technologie? Rozšiřujeme tým o Linux administrátora, který se bude starat o provoz cloudové služby.

Dejte nám o sobě vědět a staňte se součástí našeho týmu Operations.

Co bude náplní práce?

  • Provoz a udržení SLA nad internetovou službou.
  • Rozvoj automatizace provozních postupů.
  • Monitoring spravovaného prostředí.
  • Testování a integrace nových technologií.
  • Správa provozní dokumentace.
  • Držení hotline.

Požadavky

Co od vás očekáváme?

  • Administrátorská znalost linuxových serverů (CentOS, RedHat).
  • Přehled v technologiích pro automatizovanou správu linuxových serverů (Ansible, AWX) a virtualizace (XEN, KVM, Vmware, Docker).
  • Základní znalost programování nebo skriptování (Bash, Python).
  • Základní znalost nástrojů monitoringu (Zabbix).
  • Výhodou je přehled v cloudových technologiích (MS Azure, AWS).

Další informace

Co nabízíme?

  • Spolupráci s úspěšnou českou firmou s dlouholetou tradicí v oblasti IT.
  • Budete pracovat s moderními technologiemi na dlouhodobých projektech.
  • Dostanete možnost stále se vzdělávat a navštěvovat odborná školení.
  • Mezi plusy patří jeden týden volna navíc, volnočasové aktivity s MultiSport kartou, možnost využití apartmánů u moře nebo chaty na horách pro soukromé účely, výhodné tarify na volání pro vás, vaši rodinu či přátele, penzijní připojištění a mnoho dalšího.

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

+420 703 199 975

Zobrazit detail této firmy